«Чумак» розробив унікальний натуральний підсолоджувач, нуль калорій, 1:1 до цукру

Каховка, 30 жовтня, 2018 р. – Компанія «Чумак» розробила унікальний споживчий продукт «Солодка стевія Green Leaf» в кристалічній формі для прихильників здорового харчування в Україні.
«Солодка стевія» – продукт натурального походження, з нульовою калорійністю, не підвищує цукор в крові і при цьому має звичний смак цукру. До її складу входить продукт ферментації кукурудзи і натуральний екстракт стевії Green Leaf.
«Солодка стевія Green Leaf» доступна в стіках, для любителів солодких гарячих напоїв, і в більшій упаковці 300 г. Найближчим часом споживач зможе купити «Солодку стевію» на полицях супермаркетів. Вона вже є в наявності у магазинах мережі Novus і в листопаді цього року з’явиться в магазинах мережі АТБ. Також «Солодку стевію Green Leaf» можна придбати через інтернет-сайт «Розетка».
Крім того, продукт зручний в застосуванні для ринку HoReCa, у рецептурах хлібобулочних, кондитерських виробів, будь-яких напоїв, тому що за солодкістю та об`ємом «Солодка стевія» співвідноситься до цукру як 1 до 1. Така інновація відкриває нові комерційні можливості на ринку В2С.
Більше інформації про проривні технології в натуральній заміні цукру від компанії «Чумак» в рамках проекту Green Leaf – на сайті www.greenleaf.com.ua

Leave a Reply