Унікальний натуральний підсолоджувач від компанії «Чумак» вже наявний у роздрібній мережі

Унікальний натуральний підсолоджувач від компанії «Чумак» вже наявний у роздрібній мережі

Компанія «Чумак» розробила унікальний споживчий продукт «Солодка стевія Green Leaf» в кристалічній формі для прихильників здорового харчування в Україні.

Унікальний натуральний підсолоджувач від компанії «Чумак» вже наявний у роздрібній мережі.

Компанія «Чумак» розробила унікальний споживчий продукт «Солодка стевія Green Leaf» в кристалічній формі для прихильників здорового харчування в Україні. Продукт містить нуль калорій. А за солодкістю і об’ємом співвідноситься до цукру як 1 до 1. «Солодка стевія» – продукт натурального походження, з нульовою калорійністю, не підвищує цукор в крові і при цьому має звичний смак цукру. До її складу входить продукт ферментації кукурудзи і натуральний екстракт стевії Green Leaf.

«Солодка стевія Green Leaf» доступна в стіках, для любителів солодких гарячих напоїв, і в більшій упаковці 300 г. Вона вже є в наявності у магазинах мережі Novus, а у листопаді цього року з’явиться на полицях мережі АТБ. Також «Солодка стевія Green Leaf» доступна у інтернет-магазині «Розетка». А найближчим часом споживач зможе купити «Солодку стевію» і на полицях інших великих мереж.

Продукт зручний в застосуванні для ринку HoReCa, у рецептурах хлібобулочних, кондитерських виробів та будь-яких напоїв. Така інновація відкриває нові комерційні можливості на ринку В2С.

«Ми раді, що очолили цей тренд здорового харчування в Україні. У здоровому харчуванні не можна говорити про конкуренцію, потрібно говорити про відповідальне ставлення до суспільства. Починаючи з минулого року ми активно використовуємо стевію в рецептурі продуктів, які випускаємо. Уже в цьому році активно пропонуємо наше рішення іншим виробникам з різних галузей. І ось, нарешті, раді запропонувати також унікальний продукт для кінцевого споживача у вигляді здорового замінника цукру», – зазначив у своїй заяві Генеральний директор компанії «Чумак» Костянтин Шевченко.

Leave a Reply