11111111111

Як відмовитися від цукру без стресу

Ми живемо у світі, де різноманітні солодощі з доданим цукром ваблять з кожного куточка. Здавалося б, у таких умовах відмовитися від цукру буде не лише складно, а й майже неможливо. Проте це цілком реально, якщо застосовувати розумний підхід, тобто поступово відмовлятися від цукру і натомість віддавати перевагу солодким та корисним альтернативам. 

Свобода від солодощів: прості поради щодо зменшення споживання цукру

Зменшення споживання цукру може суттєво вплинути на ваше здоров’я, але цілком нормально відчувати страх перед відмовою від того, що вам подобається. Тому ось кілька простих порад, які значно допоможуть полегшити процес:

  • Сфокусуйтесь на мисленні. Думайте передусім не про відмову, а про додавання. Тобто замість того, щоб прибрати зі свого раціону весь цукор, навпаки сфокусуйтеся на додаванні до свого раціону фруктів, овочів та цільнозернових продуктів, щоб відчувати себе ситим. Також не дорікайте собі за випадкові промахи. Якщо ви з’їли продукт із високим вмістом доданого цукру, не картайте себе. Сприймайте цю помилку як навчальний досвід і продовжуйте свій шлях відмови від цукру.
  1. Перехитріть свою схильність до солодкого. Визначте, чому вам постійно хочеться чогось шкідливого та солодкого. Можливо, ви заїдаєте стрес? Чи ви просто не уявляєте своє життя без солодкого десерту після основного прийому їжі? Зрозумійте свої тригери та знайдіть здорові альтернативи, наприклад, додайте в раціон корисні солодощі без цукру.
  2. Робіть маленькі кроки. Шлях до великої перемоги складається з маленьких кроків. Тож не варто відразу миттєво виключати увесь цукор з раціону, адже існує висока ймовірність, що ви швидко відмовитеся від цієї ідеї й повернетеся до звичного способу життя. Краще поступово відмовляйтеся від додавання цукру до страв та замініть його на підсолоджувач стевія
  3. Розумно міняйте продукти. Замініть звичні солодкі десерти здоровими альтернативами. Наприклад, замість класичного згущеного молока з магазинних полиць вибирайте корисне згущене молоко без цукру від Green Leaf. 
  4. Навчіться читати етикетки. Уважно читайте етикетки на харчових продуктах і  пам’ятайте, що доданий цукор може ховатися в найнесподіваніших місцях, наприклад, у заправках для салатів чи приправах.
  5. Готуйте заздалегідь. Щоб зменшити потяг до солодкого, щотижня або щомісяця складайте план харчування. Так у вас завжди будуть ідеї цікавих рецептів. А якщо готувати з нуля не хочеться, скористайтеся готовими сумішами для випікання без глютену.

Green Leaf — солодко та струнко без шкоди для здоров’я

В інтернет-магазині Green Leaf представлений широкий асортимент корисних замінників цукру. Крім замінника цукру ерітрит та солодкої стевії, Green Leaf пропонує цікаві та корисні продукти, як-от гарячий шоколад без цукру, шоколадний топінг з солодкою стевією, молоко згущене з солодкою стевією, суміші для морозива Веган Малина та Протеїнова Чорниця тощо. З Green Leaf ваш шлях відмови від цукру буде набагато простішим.

Популярні товари

Leave a Reply

Безкоштовна доставка від 700 грн