замінники цукру для діабетиків

Замінники цукру для діабетиків – який підсолоджувач вибрати?

Як повідомляє ВООЗ, на сьогоднішній день у світі більше 422 млн людей, які хворіють на цукровий діабет першого або другого типу. Дане захворювання накладає багато обмежень і певною мірою стає «способом життя». Насамперед, хворому потрібна сувора дієта. Одні продукти можна вживати в невеликих кількостях, про інші можна забути зовсім. А про солодощі не може бути й мови. Але що ж робити, якщо хворий – невиправний ласун і життя свого без улюбленого печива та тістечок уявити не може? На допомогу приходять замінники цукру для діабетиків. Але чи всі вони є безпечними? Чи не завдадуть вони шкоди організму? Давайте розберемося, які підсолоджувачі підходять людям з діабетом, як їх правильно вживати і де можна придбати такі продукти.

Цукровий діабет – що це та як його розпізнати?

Цукровий діабет – це досить поширене нині захворювання ендокринної системи. Основна причина його виникнення – нестача інсуліну. Характеризується порушенням обміну речовин, зокрема вуглеводів.

До розвитку хвороби може призвести ціла низка факторів:

 • спадкова схильність;
 • ожиріння;
 • хвороби підшлункової залози;
 • деякі вірусні інфекції;
 • вік;
 • постійні стреси.

Щоб діагностувати цукровий діабет необхідно провести лабораторні дослідження. Спочатку людині доведеться здати кров на аналіз рівня цукру. Якщо результат більше 5,6 ммоль/л, призначається ще одне дослідження – глюкозотолерантний тест. Необхідність подальшої діагностики та лікування визначить лікар.

Існує ряд симптомів, які можуть сигналізувати про розвиток діабету. Основні ознаки, на які варто звернути увагу:

 • почастішання сечовипускання та невгамовна спрага;
 • поколювання та оніміння кінцівок;
 • погіршення зору;
 • часті запаморочення;
 • зниження статевої активності;
 • тяжкість у ногах.

Усі симптоми можуть і не виявлятися у конкретної людини. Але якщо ви помітили хоч кілька ознак, варто пройти обстеження.

Еритритол та стевія – відмінна альтернатива цукру при діабеті

Цукровий діабет – не вирок, і не дивлячись на багато заборон, можна жити повним життям навіть із цим захворюванням. Йдеться, зокрема, про раціон харчування. Основна проблема полягає в тому, що необхідно рахувати глікемічне навантаження. Кожному продукту харчування притаманний глікемічний індекс – умовний показник, який визначає, з якою швидкістю вуглеводи, які у цьому продукті, засвоюються організмом і підвищують рівень глюкози у крові.

IMG_7509

Глікемічний індекс звичайного білого цукру дорівнює 70 одиницям, тому його вживання дуже небажане навіть у малих кількостях. І тут на допомогу ласунам приходять натуральні підсолоджувачі, наприклад, стевія та еритритол Green Leaf, користь та шкода яких при цукровому діабеті досліджувалися не одне десятиліття. Наша продукція повністю безпечна, тому не здатна завдати здоров’ю шкоди.

Сьогодні ніхто не піддає сумніву сприятливий вплив натуральних підсолоджувачів на організм. Вчені підтвердили, що стевія та еритритол шкоди здоров’ю завдати не можуть, тому що в їхньому складі не містяться жодні синтетичні речовини, а глікемічний індекс дорівнює нулю. Крім того, ці продукти мають нульову калорійність, тому зайвих кілограмів також не додадуть. Для людей з цукровим діабетом це теж важливо, оскільки багато з них страждають ще й на ожиріння.

Купити стевію або інший натуральний підсолоджувач означає жити повним життям, не відмовляючи собі у улюблених ласощах. Такі продукти стають чудовою добавкою до випічки, гарячих та холодних напоїв, морозива, соусів і навіть маринадів.

Стевія та еритритол шкоди не завдадуть, а навіть навпаки. Дослідження підтвердили, що такі підсолоджувачі:

 • рекомендовані для вживання при підвищеному тиску;
 • зміцнюють стінки судин;
 • знижують рівень «поганого» холестерину;
 • покращують стан шкіри, нігтів та волосся;
 • підвищують імунітет та тонус організму в цілому.

Побічних ефектів у натуральних підсолоджувачів немає, а з протипоказань варто виділити лише індивідуальну непереносимість, але такі випадки – велика рідкість. Також стевія та еритритол можуть бути несумісними з деякими специфічними фармакологічними препаратами.

Коли людина не терпить обмежень, у неї завжди гарний настрій, а позитивне мислення – важливий фактор при будь-якому захворюванні. Щоб балувати себе смачненьким хоч щодня, достатньо купити еритритол або стевію. А зробити це можна прямо у нас на сайті, додавши потрібний товар у «Кошик». Крім того є можливість придбати нашу продукцію в українських супермаркетах, з якими ми співпрацюємо. З повним їх списком ви можете ознайомитись також на нашому сайті. Вибирайте найкращий підсолоджувач і починайте здорове та щасливе життя вже сьогодні! Замовлення, оформлені з понеділка по п’ятницю до 16:00, ми обробляємо та надсилаємо того ж дня.

Популярні товари

Leave a Reply