згущене молоко без цукру

Згущене молоко без цукру: міф чи реальність

Про те, що цукор – шкідливий, відомо давно. Лікарі постійно наголошують на цьому, оскільки вживання надмірної його кількості суттєво впливає на здоров’я. Цукор містить порожні калорії, що сприяють розвитку ожиріння. Також значне споживання цукру пов’язане зі збільшеним ризиком розвитку хронічних захворювань, зокрема серцево-судинних і діабету 2-го типу. А ще він спричиняє зубний карієс. Тому важливо обмежити споживання цукру й віддавати перевагу здоровим альтернативам. А чи існують такі варіанти для улюбленого згущеного молока?

Згущене молоко без цукру: правда чи вигадка

Питання щодо згущеного молока без цукру є актуальним для багатьох людей, які дотримуються здорового способу життя й прагнуть обмежити споживання цукру. Згущене молоко у прийнятних кількостях, безумовно, має певні переваги, оскільки це концентроване джерело білків і жирів. Проте звичайне згущене молоко містить чимало цукру, що нівелює користь продукту. Тому варто пошукати альтернативу. Можливо, використання інших видів цукру в згущеному молоці зробить його більш корисним і менш калорійним?

Види цукру, як-от тростинний цукор, кокосовий цукор чи навіть, наприклад, натуральний цукрозамінник фруктоза, не зменшують суттєво калорійність згущеного молока. А ще вони діють, як і звичайний цукор. Так, споживання продуктів, збагачених цукром, призводить до швидкого підвищення рівня глюкози в крові, що викликає тимчасовий приплив енергії. Однак це триває недовго, оскільки підвищення рівня глюкози стимулює вироблення інсуліну, який прискорює перенесення глюкози в клітини, що спричиняє зниження її рівня в крові. Тому незабаром з’являється відчуття голоду й потреби в прийманні їжі. До слова, тростинний і кокосовий види цукру, як і фруктоза, мають глікемічний індекс, що варіюється від 20 до 55.

Згущене молоко зі стевією від Green Leaf без цукру та консервантів

Український виробник корисних солодощів Green Leaf представив унікальну новинку – згущене молоко зі стевією. Цей продукт містить 100 % натуральний склад. Як порівняти зі звичайним згущеним молоком, він має вдвічі менше калорій – лише 186 ккал на 100 грамів продукту. Водночас стевія від Green Leaf – якісний натуральний підсолоджувач, який не гірчить, містить 0 калорій, глікемічний індекс також дорівнює нулю. А ще стевія є природним антиоксидантом.

У складі нашого згущеного молока немає доданого цукру, який провокує серйозні проблеми, зокрема серцево-судинні захворювання, ожиріння й діабет. Згущене молоко містить також молоко, вершки, натуральні підсолоджувачі (солодка стевія Green Leaf, мальтитол), харчові волокна й сіль рожеву гімалайську. А вказані в харчовій цінності цукри з лактози, що не є додатним цукром.

Завдяки зниженій калорійності, відсутності доданого цукру, згущене молоко Green Leaf має низький глікемічний індекс, тому його можна вживати при діабеті як корисне доповнення до раціону.

З чим смакує згущене молоко зі стевією

Згущене молоко зі стевією є ідеальним додатком до різних напоїв і страв завдяки солодкості й водночас відсутності цукру. Продукт є відмінним вибором для тих, хто прагне знизити споживання цукру й харчуватися якісно та натурально. А ще згущене молоко зі стевією ідеально підходить для сніданків, особливо для подачі з панкейками від Green Leaf, воно надасть їм незабутній смак.

Популярні товари

Leave a Reply